Hakkımızda

Erkinox Hakkında

Paslanmaz çeliği diğer çeliklerden ayırt eden unsurlar kendisini oluşturan alaşımın içinde gizlidir. Paslanmaz çeliğin dayanıklılığı, farklı kullanım alanlarındaki kalitesi, görüntüsünün güç ve şıklığı tüm dünyada giderek artan bir itibar kazandırmıştır ona...


Erk Metal’in de ayırt edici unsurları içinde var olan çalışma azmi, iş disiplini, şirket kültürü ve en önemlisi bunları türeten insan kaynağıdır.

Erk Metal, 1994 yılında Nail SULAR tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. Akademisyen kimliğinin yanı sıra dinamik, ileri görüşlü ve vizyon sahibi kişiliği firmaya kısa sürede kurumsal bir yapı ve kimlik kazandırmıştır.

Kuruluşundan itibaren güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hitap ettiği coğrafyayı giderek genişleten Erk Metal 1996’da Antalya ve 1997’de bir endüstri merkezi olan Kocaeli’de ofis ve depolar açmıştır.


Sektör dinamikleri gereği kalite konusunda oldukça hassas davranan firma daima sözünün ve kalitesinin arkasında olmuş ve kalite güvencesini ön planda tutarak paslanmaz çeliğin en güvenilir adreslerinden biri haline gelmiştir.

Erk Metal’in amacı şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu kalite anlayışını koruyarak değerli müşterinin talepleri doğrultusunda en güvenilir malzemeyi, en iyi hizmet anlayışı ve bilgi desteğiyle, en hızlı şekilde son kullanıcıya ulaştırmaktır.

“Büyük işler, önemli atılımlar ancak birlikte çalışmakla elde edilir” prensibiyle hareket ederek değerli müşterilerimizle birlikte çalışıp, birlikte büyümeyi hedefliyoruz...